Stoomihooldusvahendid

ConvaTec pakub laias valikus stoomihooldusvahendeid. Laiast tootevalikust saate valida kõige sobivama, mis tagab maksimaalse mugavuse. ConvaTeci stoomitooted on kõrge kvaliteediga, diskreetsed, usaldusväärsed ja töökindlad. Tooted on valmistatud USAs, Inglismaal või Dominikaanis. Tänapäevased lõhna mitteläbilaskvast materjalist kogumiskotid on kerged ja liibuvad riiete all vastu nahka. Saadaval on kahe- ja üheosalised süsteemid, mis peaksid hästi sobima ning andma teile vajaliku mugavuse, paindlikkuse ja kindluse. Stoomikottide süsteem koosneb spetsiaalsest kleeppinnaga alusplaadist ja kinnisest või tühjendatavast kogumiskotist.

ConvaTec  pakub Teile mitut erinevat stoomihooldusvahendite süsteemi:

  • Natura™ + kaheosaline süsteem kinnitusrõngaga. Kaheosalises süsteemis kinnitub kogumiskott alusplaadi külge. Alusplaat jääb nahale mitmeks päevaks ja  kotti võib vahetada nii tihti kui vajalik.
  • Esteem synergy® kaheosaline süsteem liimuva kinnitusega. Kogumiskott kinnistub alusplaadile liimuva kinnituse abil. Alusplaat jääb nahale mitmeks päevaks ja  kotti võib vahetada iga nii tihti kui vajalik.
  • Esteem® + üheosaline süsteem. Üheosalises süsteemis on kogumiskott ja alusplaat üheskoos.

Rohkem informatsiooni stoomihooldussüsteemide kohta leiate  järgmistel lehekülgedel.

Urostoomi kogumiskotid

Urostoomiga inimestele on mõeldud üheosalised Esteem® vahendid ja kaheosalised Natura™ + vahendid. Öise kogumiskoti kohta saate lugeda Abihavendite rubriigis.

Abivahendid ja nahahooldustooted

Kahjustatud stoomiümbruse naha hoolduseks on soovitatav kasutada Stomahesive® pastat või puudrit ja ConvaCare® salvrätte. Rohkem informatsiooni nende toodete kohta leiate rubriigis „Nahahooldustooted”

Stoomihooldusvahendid lastele ja vastsündinutele 

Helistage tasuta nõuandeliinile laste stoomihooldusvahendite kataloogi või näidiste tellimiseks.

Kuidas valida stoomikotti? Selles rubriigis leiate sobiva stoomikoti valimise soovitusi.